Stacja demontażu pojazdów Koszalin # tel. 735-714-714

Stare auto prędzej czy później nie nadaje się już do jazdy i nikt nie chce go kupić. Dla tego własnie stacja demontażu pojazdów Koszalin pozwala państwu na pozbycie się takich właśnie pojazdów. Oferujemy państwu profesjonalne złomowanie aut Koszalin i okolice. Jeżeli masz auto którego nikt nie chce już kupić to jesteś w odpowiednim miejscu. My chętnie odbierzemy od Ciebie każdy pojazd. Interesuje nas każdy model, rocznik i stan. Nawet uszkodzone, powypadkowe, rozbite, zniszczone, stare i zardzewiałe wraki, które nadają się już tylko na złom. Każde takie auto jest dla nas interesujące. Zapewniamy państwu pełną pomoc z takimi pojazdami. Zadzwoń i sprawdź sam.

stacja demontażu pojazdów koszalin

Stacja demontażu pojazdów Koszalin czeka na twoje auto !

Nie martw się jeżeli twój samochód ma już dawno lata świetności za sobą. Nas interesuje każdy pojazd. Złomowanie aut Koszalin to pewny i zdecydowany klient. Za każde nawet mocno uszkodzone auto płacimy gotówkę. Zapewniamy przy tym odbiór uszkodzonych pojazdów z dogodnych dla państwa lokalizacji. Jesteśmy do państwa dyspozycji przez cały czas. Jeżeli są państwo zainteresowani sprzedażą auta to warto skontaktować się z nami a postaramy się wstępnie wycenić państwa auto już podczas rozmowy telefonicznej. Jeżeli będą państwo zainteresowani naszą ofertą to przyślemy holownik po odbiór państwa samochodu.

Czy złomowanie aut Koszalin może mi pomóc od ręki ?

Staramy się zawsze działać najszybciej jak tylko jest to możliwe. Zazwyczaj odbieramy od państwa samochody w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia. Stacja demontażu pojazdów Koszalin stara się ciągle udoskonalać swoje usługi dzięki czemu oferujemy usługi na coraz to wyższym poziomie. Każdy klient jest dla nas ważny i do każdego podchodzimy z należytą powagą. Staramy się zawsze aby nasze usługi były dla państwa maksymalnie szybkie i wygodnie. Dysponujemy wieloma lawetami które codziennie odbierają od państwa uszkodzone samochody z terenu całego województwa Zachodniopomorskiego. Zadzwoń i ty również pozbądź się niechcianego problemu jeszcze dzisiaj. Zamień swoje stare auto na gotówkę.