Auto złom Koszalin # tel. 735-714-714

Stare brzydnie auto szpeci twoje podwórko ? Płacisz za nie OC a ono stoi w krzakach ? Po co trzymasz złom ? Zadzwoń na auto złom Koszalin i pozbądź się problemu raz na zawsze. Proponujemy skup pojazdów starych, zniszczonych, rozbitych i nadających się już tylko na złom. Auto szrot Koszalin to najszybsza tego typu oferta w regionie. Dzisiaj dzwonisz i w ciągu 24 godzin zamieniasz niechciane auto na gotówkę. Nikt nie jest w stanie przebić naszej oferty. Jesteśmy liderem skupu i złomowanie samochodów w całym regionie. Działamy w Koszalinie jak i w innych miastach województwa Zachodniopomorskiego. Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych do pozbycia się niechcianego auta.

auto złom koszalin

Ile auto złom Koszalin płaci za auto ?

Nie mamy z góry ustalonych stawek za skup samochodów. Każdy pojazd jest przez nas indywidualnie wyceniamy. Wartość każdego auta jest ustalana na podstawie rocznika, modelu oraz marki. Oferujemy państwu lepsze ceny za nowsze ale uszkodzone pojazdy niż za te stare i nadające się już tylko i wyłącznie na złom auta. Każdy pojazd jest dla nas interesujący. Prowadzimy skup aut na złom bezpośrednio u klientów. Dojeżdżamy na miejsce i odbieramy uszkodzone auto bezpośrednio z pod państwa domu lub każdego innego dogodnego dla was miejsca. Jeżeli chcesz szybko sprzedać stare auto skontaktuj się z nami i ustal wszystkie szczegóły dotyczące odbioru.

Dlaczego auto złom Koszalin to dobra oferta ?

To najlepsza oferta w całej okolicy. Nikt nie jest w stanie zaoferować Tobie tak korzystnych warunków odbioru auta. Skupujemy wszystko roczniki i modele. Kupimy chętnie pojazdy na chodzie jak i te uszkodzone, rozbite, powypadkowe, niesprawne i zardzewiałe wraki. Kupimy nawet mocno zniszczone pordzewiałe wraki, które nadają się już tylko na złom. Jesteśmy profesjonalnym skupem dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować państwu kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Dla nas zadowolenie klienta jest bardzo ważne. Auto złom Koszalin zaprasza z każdym sprawnym i niesprawnym samochodem. Pomożemy najszybciej jak tylko będzie to możliwe.