Kontakt skup i złomowanie aut Koszalin # tel. 735-714-714

Oferujemy państwu kontakt w kilku dogodnych formach. Dla tego właśnie staramy się zawsze dostosowywać do państwa potrzeb oraz wymagań. Zdajemy sobie sprawę z tego że zazwyczaj liczą państwo na szybką sprzedaż lub złomowania samochodu dla tego w celu oszczędności państwa czasu proponujemy aby w pierwszej kolejności dzwonić do nas na podany niżej numer telefonu. Pozwoli to państwu od ręki uzyskać wszystkie interesujące informację oraz ustalić przybliżoną wartość auta. Uzgodnimy przez telefon również wygodny zarówno dla państwa jak i dla nas termin odbioru państwa samochodu. Ze względu na bardzo dużą liczbę zapytań i aut do wyceny kontakt mailowy może odbywać się z opóźnieniem ponieważ  nie jesteśmy w stanie na bieżąco odpowiadać na wszystkie wysyłane do nas maile. Dlatego właśnie szczególnie gdy zależy państwu na szybkiej wyceni i sprzedaży samochodu to zalecamy kontakt telefoniczny. Już podczas rozmowy telefonicznej porozmawiamy o możliwości odkupienia auta i postaramy się dokonać jego wstępnej wyceny.

 

kontakt skup aut koszalin złomowanie

Kontakt telefoniczny # tel. 735-714-714

Jest to zarówno dla państwa jak i dla nas najlepsza możliwa forma kontaktu. Dzwoniąc do nas bezpośrednio otrzymają państwo od ręki wszelkie możliwe informację. Nie muszą już państwo długo czekać na odpowiedź i się denerwować. Wszystko łączenie ze wstępną wyceną pojazdu zostanie zrealizowane w bardzo krótkim czasie podczas tylko jeden rozmowy telefonicznej. Zachęcamy więc do wyboru tej formy kontaktu ponieważ jest maksymalnie krótka i wygodna dla państwa. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i wyceny państwa samochodu przez telefon. Proszę przed rozmową przygotować podstawowe dane techniczne pojazdu który chcą państwo sprzedać lub zezłomować. Podczas rozmowy będziemy pytać o rocznik, markę, model oraz stan techniczny samochodu. Ważne jest to czy pojazd jest sprawny czy uszkodzony. Pytamy także o wady i usterki samochodu. Na podstawie tych właśnie informacji jesteśmy w stanie wstępnie wycenić państwa samochodu. Im bardziej rzetelnych informacji nam państwu udzielą tym precyzyjniej dokonamy wyceny auta.

Kontakt mailowy # biuro@skupautkoszalin.pl

Pod powyższym adresem mailowym mogą państwo również uzyskać wszelkie możliwe informację na temat sprzedaży lub złomowania pojazdu. Chętnie odpiszemy na wszystkie państwa maile. Mogą też państwo przysyłać nam zdjęcia pojazdów, szczególnie tych uszkodzonych. Na podstawie zdjęć znacznie łatwiej dokonać nam wyceny wartości państwa samochodu. W mailach należy także podawać wszystkie dane techniczne dotyczące pojazdu. Ponieważ otrzymujemy od państwa bardzo dużą ilość maili ta forma kontaktu może mieć opóźnienia w odpowiedzi. Nie jesteśmy w stanie na bieżąco odpowiadać na wszystkie maile. Staramy się odpowiedzieć na każdą wiadomość lecz muszą się państwo uzbroić w cierpliwość. Jeżeli bardzo istotne jest dla państwa otrzymanie szybkiej informacji zwrotnej to zdecydowanie warto wybrać kontakt telefoniczny. Podczas kontaktu mailowego warto od razu podać wszystkie dane techniczne pojazdu, opisać stan samochodu i przesłać zdjęcia. Im więcej informacji uzyskamy od państwa tym łatwiej jest nam wycenić państwa samochód i go kupić. Prosimy więc o wysyłanie zdjęć tylko z kompletem informacji.

Prosimy o przesyłanie kompletnych danych pojazdów !

Jeżeli wybierają państwo kontakt mailowy lub smsowy to prosimy o konkretne zapytanie. Jeżeli kierują państwo do nas pytanie o możliwość odkupu pojazdu to warto było by napisać jakiego konkretnie. W każdym mailu lub smsie warto zawrzeć wszystkie dane dotyczące dany pojazd. Podajemy więc markę, model i rocznik pojazdu. Warto także opisać w skrócie jego wyposażenie. Podajemy oczywiście rodzaj i pojemność silnika. Im więcej informacji podadzą państwo w mailu lub smsie tym bardziej będziemy zainteresowani danym pojazdem. Warto także przysłać do nas zdjęcia. Jest to bardzo ważne w przypadku pojazdów uszkodzonych. Na podstawie uzyskanych od państwa informacji staramy się oszacować wartość danego pojazdu i podjąć decyzję o możliwości jego kupna. Dlatego jeżeli zależy państwu na sprzedaży samochodu to warto się trochę przyłożyć. Na niekompletne maile często nie udzielamy informacji lub po prostu prosimy i tak o uzupełnienie brakujących informacji.

Jeżeli sprzedajesz auto uszkodzone to podczas kontaktu przyślij nam zdjęcia mailem !

Często dzwonią do nas państwo z różnymi samochodami uszkodzonymi. Zdarzają się pojazdy mocniej lub słabiej uszkodzone. Bez problemu kupujemy również takie samochody. Jeżeli jednak mają państwo do sprzedania takie auto to warto do nas przysłać zdjęcia. Ciężko jest nam wycenić pojazd uszkodzony ponieważ samochody są w różny sposób uszkodzone. Jedne mocniej, drugie słabiej. Każdy przypadek jest inny. Na podstawie zdjęć znacznie łatwiej jest nam wycenić przybliżoną wartość auta. W każdym przypadku gdy mają państwu uszkodzony samochód na sprzedaż, zalecamy przesłanie dokładnych zdjęć uszkodzeń. Najlepiej gdy nie będzie to jedno lub dwa zdjęcia. Znacznie lepiej gdy mamy przynajmniej kilka zdjęć uszkodzeń z każdej strony. Od rozmiaru uszkodzeń i ewentualnych kosztów naprawy zależy to jaka będzie wartość państwa samochodu. Warto więc się przyłożyć do tego i wykonać kilka rzetelnych zdjęć. Najbardziej oczywiście interesują nas miejsce uszkodzone. Szczególnie w pojazdach rozbitych !

Czy kontakt w sprawie skup aut lub złomowanie aut Koszalin jest zawsze możliwy ?

Staramy się bić cały czas do państwa dyspozycji. Nasz numer kontaktowy jest cały czas aktywny. Jeżeli masz więc do sprzedaży samochód to najlepiej dzwonić i pytać o szczegóły dotyczące sprzedaży auta. Jeżeli będziemy zainteresowani twoim samochodem to możliwe że poprosimy o więcej szczegółów wraz ze zdjęciami na maila. Zawsze warto jest obejrzeć chociaż pojazd przed fizycznymi oględzinami. Szczególnie jeżeli pojazd znajduje się w znacznej odległości od naszej siedziby. Dlatego nie zniechęcaj się jeżeli prosimy o zdjęcia. To oznacza że jesteśmy zainteresowani twoim samochodem. Często też prosimy państwa o to żebyście przyjechali do nas w celu wyceny samochodu. Nie jesteśmy w stanie jeździć oglądać wszystkich samochodów. Znacznie łatwiej jest nam to robić w naszej siedzibie. Jeżeli więc jesteśmy zainteresowani jakimś samochodem to często prosimy właściciela aby podjechał z nim do nas w celu oględzin. Po osobistym obejrzeniu samochodu jesteśmy w stanie go wycenić !

Ile czasu muszę przygotować na kontakt i krótką rozmowę ?

Wstępna rozmowa o twoim samochodzie nie będzie bardzo długa. Na początku postaramy się spytać o wszystkie dane techniczne pojazdu, rocznik, markę jak i model. Będziemy pytać także o wady i zalety pojazdu. Bardzo ważne jest to aby potrafili nam państwo opisać stan techniczny samochodu. Na podstawie wstępnie uzyskanych informacji sporządzimy szacunkową wycenę państwa samochodu. Nie będzie ona bardzo dokładna ale będą państwo mogli mniej więcej ustalić na jaką kwotę pieniędzy możecie liczyć w przypadku sprzedaży samochodu. Staramy się być zawsze rzetelni i uczciwi i tego samego wymagamy od państwa. Jeżeli podadzą nam państwo nierzetelne lub fałszywe informacje to nie możecie liczyć na uczciwą wycenę. Jeżeli dodatkowe wady i uszkodzenia pojazdu wyjdą podczas oględzin osobistych to i tak nie kupimy danego pojazdu za ustaloną cenę !