Kontakt skup i złomowanie aut Koszalin # tel. 735-714-714

Oferujemy państwu kontakt w kilku dogodnych formach. Dla tego właśnie staramy się zawsze dostosowywać do państwa potrzeb oraz wymagań. Zdajemy sobie sprawę z tego że zazwyczaj liczą państwo na szybką sprzedaż lub złomowania samochodu dla tego w celu oszczędności państwa czasu proponujemy aby w pierwszej kolejności dzwonić do nas na podany niżej numer telefonu. Pozwoli to państwu od ręki uzyskać wszystkie interesujące informację oraz ustalić przybliżoną wartość auta. Uzgodnimy przez telefon również wygodny zarówno dla państwa jak i dla nas termin odbioru państwa samochodu. Ze względu na bardzo dużą liczbę zapytań i aut do wyceny kontakt mailowy może odbywać się z opóźnieniem ponieważ  nie jesteśmy w stanie na bieżąco odpowiadać na wszystkie wysyłane do nas maile.

kontakt skup aut koszalin złomowanie

Kontakt telefoniczny # tel. 735-714-714

Jest to zarówno dla państwa jak i dla nas najlepsza możliwa forma kontaktu. Dzwoniąc do nas bezpośrednio otrzymają państwo od ręki wszelkie możliwe informację. Nie muszą już państwo długo czekać na odpowiedź i się denerwować. Wszystko łączenie ze wstępną wyceną pojazdu zostanie zrealizowane w bardzo krótkim czasie podczas tylko jeden rozmowy telefonicznej. Zachęcamy więc do wyboru tej formy kontaktu ponieważ jest maksymalnie krótka i wygodna dla państwa. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i wyceny państwa samochodu przez telefon. Proszę przed rozmową przygotować podstawowe dane techniczne pojazdu który chcą państwo sprzedać lub zezłomować.

Kontakt mailowy # biuro@skupautkoszalin.pl

Pod powyższym adresem mailowym mogą państwo również uzyskać wszelkie możliwe informację na temat sprzedaży lub złomowania pojazdu. Chętnie odpiszemy na wszystkie państwa maile. Mogą też państwo przysyłać nam zdjęcia pojazdów szczególnie tych uszkodzonych. Na podstawie zdjęć znacznie łatwiej dokonać nam wyceny wartości państwa samochodu. W mailach należy także podawać wszystkie dane techniczne dotyczące pojazdu. Ponieważ otrzymujemy od państwa bardzo dużą ilość maili ta forma kontaktu może mieć opóźnienia w odpowiedzi. Nie jesteśmy w stanie na bieżąco odpowiadać na wszystkie maile. Staramy się odpowiedzieć na każdą wiadomość lecz muszą się państwo uzbroić w cierpliwość. Zapraszamy do kontaktu.